CMR-28


Ürün Açıklaması

Elazığ ve tüm Türkiye’de kişiye özel hediye kategorisinde öne çıkan bir üründür.

İşyerinizdeki elemanlarınızın performanslarını plaketlerle ödüllendirebilir, plaketi her alanda ödül aracı olarak kullanabilirsiniz.

Fotoğraflı kişiye özel kristal plaket ile hediye vereceğiniz kişiye unutamayacağı, onun ve sizin için çok özel bir hediye yaptırabilirsiniz. Kristal Plaket üzerine fotoğraf ekleyebilir, istediğiniz sözü yazdırabilirsiniz. Böylece kristal plaket sevdiklerinize fotoğraf baskılı şık bir hediye olabileceği gibi, eşinize değişik bir sevgililer günü hediyesi olarak, ya da yakın arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak tasarlanabilir.

Sevgilinize, annenize, babanıza, öğretmeninize, sınıf arkadaşınıza, iş arkadaşınıza,  eşinize tüm özel günlerde kalbinizden geçen en güzel duyguları ifade etmek için KİŞİYE ÖZEL KRİSTAL PLAKET hediye edebilirsiniz. Yılbaşı, doğum günü, evlilik yıl dönümü, anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü, 14 Şubat Sevgililer Günü gibi sizin için önemli olan bu günlerde hediye edeceğiniz kristal plaketinizi özenle hazırlıyoruz.

Hediye seçmekte zorlanıyorsanız, “sevdiklerime ne hediye alabilirim” diye düşünüyorsanız, farklı ve değişik bir hediye fikri bulmaya çalışıyorsanız, fotoğraflı kişiye özel bir hediye vermek istiyorsanız, verdiğiniz hediyenin yıllarca kalıcı olmasını istiyorsanız fotoğraf baskılı kişiye özel kristal plaket düşünebilirsiniz.

Resimli Kristal Plaket

Plaket Baskısı

Elazığ Plaket Baskısı

Kişiye Özel Kristal Plaket

Elazığ Kişiye Özel Plaket

Kişiye Özel Hediye

Elazığ Kişiye Özel Hediye

Kristal Plaket

Elazığ Kristal Plaket

Elazığ Kadife Plaket

Elazığ Kişiye Özel Kristal Plaket