KRİSTAL PLAKET(Kalp-2)

KRİSTAL PLAKET(Kalp-2)


Ürün Açıklaması

Fotoğraflı kişiye özel kalpli kristal plaket ile hediye vereceğiniz kişiye unutamayacağı, onun ve sizin için çok özel bir hediye yaptırabilirsiniz. Kalpli Kristal Plaket üzerine fotoğraf ekleyebilir, istediğiniz sözü yazdırabilirsiniz. Böylece Kalpli kristal plaket sevdiklerinize fotoğraf baskılı şık bir hediye olabileceği gibi, eşinize değişik bir sevgililer günü hediyesi olarak, ya da yakın arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak tasarlanabilir.

Sevgilinize, annenize, babanıza, öğretmeninize, sınıf arkadaşınıza, iş arkadaşınıza,  eşinize tüm özel günlerde kalbinizden geçen en güzel duyguları ifade etmek için KİŞİYE ÖZEL KALPLİ KRİSTAL PLAKET hediye edebilirsiniz. Yılbaşı, doğum günü, evlilik yıl dönümü, anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü, 14 Şubat Sevgililer Günü gibi sizin için önemli olan bu günlerde hediye edeceğiniz kristal kalpli plaketinizi özenle hazırlıyoruz.

Hediye seçmekte zorlanıyorsanız, “sevdiklerime ne hediye alabilirim” diye düşünüyorsanız, farklı ve değişik bir hediye fikri bulmaya çalışıyorsanız, fotoğraflı kişiye özel bir hediye vermek istiyorsanız, verdiğiniz hediyenin yıllarca kalıcı olmasını istiyorsanız fotoğraf baskılı kişiye özel kalpli kristal plaket düşünebilirsiniz.

Resimli Kalpli Kristal Plaket

Plaket Baskısı

Elazığ Plaket Baskısı

Kişiye Özel Kristal Plaket

Elazığ Kişiye Özel Kalpli Plaket

Kişiye Özel Hediye

Elazığ Kişiye Özel Hediye

Kalpli Kristal Plaket

Elazığ Kristal Plaket

Elazığ Kadife Plaket

Elazığ Kişiye Özel Kristal Plaket