RESİMLİ KRİSTAL KÜP(cmrk-1)

RESİMLİ KRİSTAL KÜP(cmrk-1)


Ürün Açıklaması

Fotoğraflı kişiye özel kristal küp ile hediye vereceğiniz kişiye unutamayacağı, onun ve sizin için çok özel bir hediye yaptırabilirsiniz. Kristal Küp üzerine fotoğraf ekleyebilir, istediğiniz sözü yazdırabilirsiniz. Böylece kristal küp sevdiklerinize fotoğraf baskılı şık bir hediye olabileceği gibi, eşinize değişik bir sevgililer günü hediyesi olarak, ya da yakın arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak tasarlanabilir.

Sevgilinize, annenize, babanıza, öğretmeninize, sınıf arkadaşınıza, iş arkadaşınıza,  eşinize tüm özel günlerde kalbinizden geçen en güzel duyguları ifade etmek için KİŞİYE ÖZEL KRİSTAL KÜP hediye edebilirsiniz. Yılbaşı, doğum günü, evlilik yıl dönümü, anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü, 14 Şubat Sevgililer Günü gibi sizin için önemli olan bu günlerde hediye edeceğiniz kristal küpünüzü özenle hazırlıyoruz.

Hediye seçmekte zorlanıyorsanız, “sevdiklerime ne hediye alabilirim” diye düşünüyorsanız, farklı ve değişik bir hediye fikri bulmaya çalışıyorsanız, fotoğraflı kişiye özel bir hediye vermek istiyorsanız, verdiğiniz hediyenin yıllarca kalıcı olmasını istiyorsanız fotoğraf baskılı kişiye özel kristal küp düşünebilirsiniz.

Resimli Kristal Küp

Plaket Baskısı

Elazığ Plaket Baskısı

Kişiye Özel Kristal Küp

Elazığ Kişiye Özel Plaket

Kişiye Özel Hediye

Elazığ Kişiye Özel Hediye

Kristal Plaket

Elazığ Kristal Plaket

Elazığ Kadife Plaket

Elazığ Kişiye Özel Kristal Küp