KİŞİYE ÖZEL KADİFE PLAKET

KİŞİYE ÖZEL KADİFE PLAKET


Ürün Açıklaması

Fotoğraflı kişiye özel kadife plaket ile hediye vereceğiniz kişiye unutamayacağı, onun ve sizin için çok özel bir hediye yaptırabilirsiniz. Plaket üzerine fotoğraf ekleyebilir, istediğiniz metni yazdırabilirsiniz. Böylece plaket sevdiklerinize fotoğraf baskılı şık bir hediye olabileceği gibi, eşinize değişik bir sevgililer günü hediyesi olarak, ya da yakın arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak tasarlanabilir.

Sevgilinize, annenize, babanıza, öğretmeninize, sınıf arkadaşınıza, iş arkadaşınıza,  eşinize tüm özel günlerde kalbinizden geçen en güzel duyguları ifade etmek için KİŞİYE ÖZEL KADİFE PLAKET hediye edebilirsiniz. Yılbaşı, doğum günü, evlilik yıl dönümü, anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü, 14 Şubat Sevgililer Günü gibi sizin için önemli olan bu günlerde hediye edeceğiniz plaketinizi özenle hazırlıyoruz.

Hediye seçmekte zorlanıyorsanız, “sevdiklerime ne hediye alabilirim” diye düşünüyorsanız, farklı ve değişik bir hediye fikri bulmaya çalışıyorsanız, fotoğraflı kişiye özel bir hediye vermek istiyorsanız, verdiğiniz hediyenin yıllarca kalıcı olmasını istiyorsanız fotoğraf baskılı kişiye özel plaket düşünebilirsiniz.

Ebatlar: 7×9, 9×12, 12×16, 15×20….

Plaket Baskısı

Elazığ Plaket Baskısı

Kişiye Özel Plaket

Elazığ Kişiye Özel Plaket

Kişiye Özel Hediye

Elazığ Kişiye Özel Hediye

Kristal Plaket

Kadife Plaket

Elazığ Kadife Plaket

Elazığ Kristal Plaket