SİHİRLİ YASTIK

SİHİRLİ YASTIK


Ürün Açıklaması

Elazığ ve tüm Türkiye’de kişiye özel hediye kategorisinde öne çıkan bir üründür.   Ürüne logo, resim, yazı… İstediğiniz uygulamayı yapabiliriz. Milyon renk uygulanır. Teslim süresi aynı gündür.

Fotoğraflı kişiye özel sihirli yastık ile hediye vereceğiniz kişiye unutamayacağı, onun ve sizin için çok özel bir hediye yaptırabilirsiniz. Sihirli Yastık üzerine fotoğraf ekleyebilir, istediğiniz sözü yazdırabilirsiniz. Böylece Sihirli Yastık sevdiklerinize fotoğraf baskılı şık bir hediye olabileceği gibi, eşinize değişik bir sevgililer günü hediyesi olarak, ya da yakın arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak tasarlanabilir.

Sevgilinize, annenize, babanıza, öğretmeninize, sınıf arkadaşınıza, iş arkadaşınıza,  eşinize tüm özel günlerde kalbinizden geçen en güzel duyguları ifade etmek için KİŞİYE ÖZEL SİHİRLİ YASTIK hediye edebilirsiniz. Yılbaşı, doğum günü, evlilik yıl dönümü, anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü, 14 Şubat Sevgililer Günü gibi sizin için önemli olan bu günlerde hediye edeceğiniz Sihirli yastığınızı özenle hazırlıyoruz.

Hediye seçmekte zorlanıyorsanız, “sevdiklerime ne hediye alabilirim” diye düşünüyorsanız, farklı ve değişik bir hediye fikri bulmaya çalışıyorsanız, fotoğraflı kişiye özel bir hediye vermek istiyorsanız, verdiğiniz hediyenin yıllarca kalıcı olmasını istiyorsanız fotoğraf baskılı kişiye özel Sihirli yastık düşünebilirsiniz.

(Elazığ Cemre Promosyon & Kişiye Özel Hediyelik Eşya)

Elazığ Sihirli yastık

Kalpli Resimli Yastık

Sihirli Yastık

Elazığ Sihirli Yastık

Elazığ resimli yastık

Elazığ Kişiye Özel Hediye